Informacje

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

O nas

TabascoStan w południowo-wschodnim Meksyku, który graniczy ze stanami: Chiapas (na południu), Campeche (na wschodzie) i z Veracruz (na zachodzie). Na północy ma dostęp do Zatoki Meksykańskiej. Od wschodu graniczy z Gwatemalą.

Od tego właśnie regionu pochodzi nazwa i wystrój w naszym lokalu. Menu jakie oferujemy poza daniami kuchni meksykańskiej zawiera również dania innych kuchni np. włoskiej, tureckiej, polskiej i innych. Dla naszych milusińskich stworzyliśmy specjalne dania które powinny zainteresować nawet najmniejszych niejadków. Desery jakie znalazły się również w menu w 100% produkowane w Tabasco są zawsze pyszne i świeże, dzięki czemu mogą być idealnym dodatkiem do “po” lub “przedpołudniowej” pysznej kawy jaką możecie Państwo zamówić w Tabasco.

Wieczorem na pewno przypadną Państwu do gustu nasze koktajle przygotowywane na bazie wysokiej jakości alkoholi, oraz w oparciu o najlepsze światowe receptury, sporządzane przez stale podnoszący swoje umiejętności nasz wykwalifikowany personel.


Mam nadzieję, iż klimat jaki stworzyliśmy przypadnie Państwu do gustu i stale będzie powiększać się grupa naszych stałych gości.
Serdecznie zapraszamy.